Jak czerpać korzyści z używania table talkerów

Gdy firma ma wiele do zaoferowania, od niepowtarzalnych ofert po ekscytujące nowe produkty, znalezienie miejsca i budżetu na reklamę może być trudne.

Rozmówcy stołowi są opłacalnym i kompaktowym sposobem promocji - pomagają zaangażować klientów w markę.

Z tego przewodnika dowiesz się, jakie korzyści dla Twojej firmy może przynieść rozmowa przy stole.

 

Czym są rozmowy przy stole?

nowy produkt solopress table talkers do baru lub restauracji

Table talkery to reklamy stołowe używane głównie w kawiarniach i restauracjach, aby przyciągnąć wzrok klientów podczas jedzenia.

To bardzo przystępny cenowo sposób na zaprezentowanie oferty, produktu lub zwiększenie świadomości na temat marki.

Każdy gadżet stołowy jest wykonany z nieco grubszego papieru o gramaturze od 350 do 457 g/m², dzięki czemu można go swobodnie postawić pionowo lub położyć na boku. Dowiedz się więcej o rodzajach papieru.

Składają się one z trzech stron, co oznacza, że do jednego gadżetu stołowego można dodać kilka różnych promocji - zapewniając trzy reklamy w jednym.

 

Korzyści płynące z rozmów przy stole

Niektóre kluczowe zalety table talkerów obejmują...

  • Nadaj swoim transakcjom blasku
  • Wyróżnianie nowych produktów lub ofert
  • Zwrócenie uwagi na mniej znane produkty
  • Bądź na bieżąco z sezonowymi trendami
  • Promuj swoją markę

 

Nadaj swoim transakcjom blasku

Niezależnie od tego, czy masz jednorazową ofertę specjalną, czy powtarzającą się ofertę, gadżety stołowe pomagają informować klientów o aktualnych ofertach dzięki unikalnemu projektowi.

Dzięki trzem panelom, na których można się reklamować, można zamieścić różne oferty, aby dotrzeć do różnych typów klientów.

Może to być promocja na określony dzień lub godzinę, na przykład 2-4-1 czwartki, lub wykorzystana do zaprezentowania konkretnego produktu, na przykład kup dwie kawy i otrzymaj darmową muffinkę.

 

Wyróżnianie nowych produktów lub ofert

Fajny przykład gadżetów na stół barowy

Jeśli chodzi o wprowadzenie nowego produktu, klienci mogą często wahać się przed zakupem i powoli łapać, dlaczego go potrzebują.

Wydrukowanie gadżetu na stół ze zdjęciami i szczegółami dotyczącymi nowej oferty zachęci ludzi do jej wypróbowania.

Nawet jeśli nie reklamujesz czegoś, co tworzysz we własnym zakresie, gadżety stołowe mogą być drukowane, aby poinformować wszystkich o nowej marce piwa, którą masz teraz w magazynie, lub aby zaprezentować najnowsze syropy do kawy.

 

Zwrócenie uwagi na mniej znane produkty

Główne menu kawiarni lub restauracji może koncentrować się na jedzeniu, ale co z innymi dodatkowymi ofertami, takimi jak napoje i desery?

Gadżety stołowe to doskonały i niedrogi sposób na stworzenie oddzielnego, uzupełniającego menu.

Po co pakować wszystko do gigantycznego menu, w którym niektóre pozycje mogą zostać przeoczone, skoro można poświęcić im osobne miejsce?

 

Bądź na bieżąco z sezonowymi trendami

Fajny przykład gadżetów stołowych od ukraińskiego projektanta

Zamiast wydawać nadmiar pieniędzy na ponowne drukowanie menu przygotowanego na Boże Narodzenie lub inne wydarzenie sezonowe, skorzystaj z gadżetu stołowego.

Table talkers to świetny sposób na przedstawienie klientom oferty czasowej, takiej jak deser lub napój o tematyce wielkanocnej. Można je również wykorzystać do podkreślenia lokalnie pozyskiwanych, sezonowych składników.

 

Promuj swoją markę

Table talker nie zawsze musi służyć do zwiększania sprzedaży. Zamiast tego możesz użyć go do zwiększenia świadomości swojej marki.

Może to być specjalne wydarzenie odbywające się w Twoim lokalu, takie jak wieczór otwartych mikrofonów.

Może to być również świetny sposób na pokazanie osobowości marki poprzez cotygodniowy żart lub najnowsze wiadomości o nowych pracownikach lub zmianach w firmie.

 

Każda branża może z nich skorzystać

Table talkery mogą być używane nie tylko w barach, kawiarniach i restauracjach:

  • Spa i salony paznokci - drukować oferty sprzedaży, listy produktów i menu usług lub reklamować zajęcia lub treningi personalne na siłowniach - wskazówki dotyczące promocji salonu paznokci.
  • Sklepy detaliczne - Umieść table talker w strategicznym miejscu, na przykład na półkach obok ekspozycji odzieży, aby zareklamować ofertę lub zaprezentować produkt.
  • Biura - drukowanie przypomnień dla klientów i pracowników na gadżetach stołowych i umieszczanie ich w recepcji lub miejscach spotkań.

 

Niezależnie od tego, co promujesz, gadżety stołowe Solopress mogą przyciągnąć uwagę klientów - z bezpłatną dostawą do Wielkiej Brytanii i szybką realizacją. Kup gadżety stołowe już dziś.